Türk Telekom TL Yükle 1GB İnternet Paketi Kampanyası 2021

Türk Telekom, mobil uygulamaları üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile TL yükleme işlemi yapan abonelerine anında 1GB internet hediye ediyor.

TL Yükle 1 GB İnternet Paketi Kampanyası

Kampanyaya kaydolan müşteriler ya turktelekom.com.tr İnternet adresi üzerinden ya da Türk Telekom’un mobil uygulamalarından banka kartı veya kredi kartı ile yapılan TL yüklemelerinin 30 TL ve fazlası olması durumunda 7 gün geçerli olmak üzere 1 GB cepten internet veriyor.

Ayrıca 30 TL alımın altındaki TL yüklemelerinde ise 24 saat içinde geçerli olmak üzere 1 GB internet abonelerine hediye eden Türk Telekom, otomatik ödeme talimatı veren müşterilerini de bu uygulamadan faydalandırıyor.

Bu noktada Türk Telekom TL Yükle 1GB İnternet Bedava Kampanyası oldukça avantajlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Türk Telekom TL Yükle 1 GB İnternet Paketi Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda TL yükleyip, 1 GB internet paketi kampanyasından faydalanmak isteyen operatör kullanıcılarının yapması gerekenleri tüm detayları ile anlattık. Daha detaylı bilgi için operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Selfy Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Scroll to Top