Türk Telekom Selfy Bedava 1GB İnternet Kampanyası 2021

SELFY

Türk Telekom Selfy bedava 1 GB internet kampanyası kapsamında Mor paket kullanıcıları için olan bu ayrıcalık katılımı için Mor Paketlerden birine kayıtlı olmak gerekmektedir.

Selfy Bedava 1GB İnternet Kampanyası

MOR HEDİYE yazıp 4545’e yollanacak bir kısa mesaj ardından otuz gün içerisinde yapılacak otuz lira yüklemesi sonrasında hatta 1 GB internet tanımlanır. Bunun yanında eğer kişi kırk sekiz saat içerisinde otuz lira yüklemişse kampanya kapsamına girebilmektedir.

Kampanya kapsamında kayıt yapılan hattan kullanım yapılmaktadır yani başka bir hatta devredilemez. Gereken ayrıntılı bilgiler en yakın cep merkezleri ve internete tarayıcısından yapılacak küçük bir araştırma sonucu öğrenilebilir.

Türk Telekom müşterilerine sunulan bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen başka kimseler hemen kolay olan bir işlem ile Türk Telekom Selfy’li olabilmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava 1GB İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda 1 GB internet kampanyasından faydalanabilmek için yapmanız gereken tüm işlemleri sizlere anlattık. Detaylı bilgi için operatör sayfasını ziyaret edebilir ve yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom İlk Ay 100 GB Kampaya

Scroll to Top