Türk Telekom Şehit ve Gazi Yakınlarına Özel Tarifeler 2021

Türk Telekom Şehit ve Gazi Yakınlarına Özel Tarifeler 2021

Türk Telekom’un vefası her zamanki gibi yeniden gündemde… Köklü firma Türk Telekom’un yaptığı hamleler sayesinde sektörde herkes için varlığını kanıtladığını söyleyebiliriz. Daha sağlam adımlar ile geçen her zaman diliminde faaliyet gösteren Türk Telekom’un giderek artan kullanıcıları kendisini sektörde vazgeçilmezliğe doğru sürüklemiş durumda.

Şehit ve Gazi Yakınlarına Özel Tarifeler

Marka değerindeki artış ile takdirleri kazanan Türk Telekom’un herkes için olduğu gibi şehit ve gazilerimiz için de avantajlı paketleri bulunmaktadır. Adından da anlayabileceğiniz gibi söz konusu paketlerde önemli olan şehit veya gazi yakınları olmanızdır. Tabi bunun için sizlerden birtakım evraklar istenecektir. Hangi evrakların gerektiğini yakınınızda bulunan Türk Telekom mağazasına giderek ya da arayarak öğrenebilirsiniz.

Şehit Ve Gazi Yakınlarına Yönelik Türk Telekom Paketlerinin Ayrıntıları!

Sizlere sunduğumuz yani şehit ve gazi yakınlarına sunduğumuz paketlerin ayrıntıları şöyle;

  • 25 TL bir ücretle karşınıza çıkan ilk paketiniz, içeriğinde tüm yönler için kullanabileceğiniz 500 dakikanın cepten 2 GB internetin ve yine tüm yönler için kullanabileceğiniz 500 kısa mesaj fırsatlarının olduğu, grup içinde geçerli sınırsız konuşmanın da dâhil olduğu en ekonomiğinden 2 gigabaytlık internet paketidir.
  • 32 TL ücret karşılığında karşınıza çıkan bir diğer paketse bu sefer dakikanızın ve kısa mesajınızın 1000e çıkarıldığı ekonomik pakettir.
  • İstediğinizde iptal edebileceğiniz bu paketlerde kalan haklarınızı öğrenmek için 5555 e INTERNET, DAKIKA, SMS gibi öğrenmek istediğiniz paket içeriği neyse onu gösterildiği gibi büyük harflerle yazıp yollamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Şehit ve Gazi Yakınlarına Özel Tarifeler 2021” başlıklı yazımızda şehit ve gazi yakınları için sunulan tüm tarife detaylarını listeledik. Daha detaylı bilgi almak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için, ana sayfamızda yer alan makaleleri takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top