Türk Telekom Kral Tarife Dakikası Her Yöne 20 Kuruş Paketi

Türk Telekom Kral Tarife Dakikası Her Yöne 20 Kuruş Paketi

Türk Telekom Kral Tarife ile müşterilerin çok kral bir paket tarifesini sunuyor. Bu paket kapsamında ne kadar TL yüklerseniz yükleyin her yöne konuşmanın dakikası sadece ve sadece 20 kuruşla sabit tutuluyor. Bu kampanya dahilinde daha uzun süre avantajlı konuşabilmenin yolu ise daha çok TL yüklemekten geçiyor.

Türk Telekom Kral Tarifesinin Temel Bilgileri

Türk Telekom Kral Tarifesi paketine dahil olmak için KRAL yazıp 5555’e SMS atmak yeterli oluyor. Kral tarifeden kaç gün boyunca avantajlı bir şekilde yararlanacağınızı ise tamamen siz belirliyorsunuz. Bu bağlamda hattınızı en az 25 TL ve üzeri TL yüklediğinizde yüklediğiniz TL sayısı kadar gün boyunca her yöne dakikası 20 kuruştan konuşabiliyorsunuz. Mesela 30 TL yükleme yaptığınızda Kral Tarife kapsamında 30 gün boyuna her yöne dakikası 20 kuruşa konuşma yapabiliyorsunuz.

Türk Telekom Kral Tarifesinin Ayrıntıları

Türk Telekom Kral tarifesinin ayrıcalıklarından yararlanmak için KRAL yazıp 5555 numarasına SMS atmak gerekiyor. Bu tarife kapsamında en az 25 TL’lik bir yükleme yapılması gerekiyor. Bu bağlamda 30 TL’ye 30 gün 50 TL’ye 50 gün boyunca her yöne dakikası 20 kuruşa konuşmak mümkün oluyor.

Kampanya dahilinde her bir SMS 60 kuruş olarak ücretlendiriliyor. MMS ise 1.25 TL üzerinden ücretlendiriliyor.  Bu noktada tek yüklemelerde azami yükleme süresi 90 gün ile sınırlı olmaktadır. Bu bağlamda normalde indirimsiz ücretlerin her yöne dakikası 60 kuruş olduğu düşünüldüğünde kral kampanyasında her yöne konuşmanın dakikası 20 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Bu da kral tarifenin ne kadar avantajlı bir paket olduğunu ortaya koymaktadır.

Türk Telekom Kral Tarife Dakikası Her Yöne 20 Kuruş Paketi” başlıklı yazımızda dakika 20 kuruşa konuşmak isteyen operatör kullanıcılarının yapmaları gereken işlemleri aktardık. Daha detaylı bilgi için operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Günlük İnternet

Scroll to Top