Türk Telekom 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

Türk Telekom 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

Türk Telekom sınırsız internet kampanyalarından yararlanarak bedava internet paketi alınabilmektedir. Bunun için operatörün Sınırsız 600 tarifesi alınabilir ve içerisinde bulunan 3GB internet paketi kullanılabilir.

3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’de başarılı tarifeleri ile göz dolduran Türk Telekom oldukça güzel ve başarılı tarifeleri ile ilgi toplamaktadır. Özellikle mobil cihaz kullanıcıları için getirilen tarifelerden bahsedersek, Türk Telekom markasının bedava internet  kullanımı konusunda en uygun ücretlendirmeler ile ve bedava kullanım hakları ile çok güzel tarifeler düzenlemektedir.

Oldukça başarılı şekilde düzenlenen tarifeler içeriğindeki konuşma, mesajlaşma ve özellikle internet süreleri ile alakalı olarak oldukça ilgi görmekte. Bunlar yanında bedava internet uygulamaları ile de birçok avantajlar sunabilmektedir. Bu durumda hat sahipleri ve kullanıcıları için oldukça avantajlı olmaktadır.

Bu konuda en fazla ilgi gören tarifelerden birisi de Sınırsız 600 tarifesi olmaktadır. Türk Telekom tarafından sunulan bu tarife de oldukça avantajlı bir şekilde konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı mümkün olabilmektedir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nedir?

Bu konuda yapılması gereken oldukça basittir. Bir Türk Telekom bayine giderek bu tarifeye geçiş yapabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak da bu kampanyaya geçiş yapmanız mümkün olabilmektedir.

Tarifenin Detayları Nedir?

Tarifede özellikle her yöne 600 dakika konuşma verilmektedir. Ayrına her yöne 100 SMS de kampanya olarak sunulmaktadır. Bunlar yanında 3 GB internet kullanımı da hat sahipleri için oldukça önemli bir detay olmaktadır. Bu tarife için taahhütsüz olarak ayda 43 TL ödeme yapılmaktadır. Ancak 12 ay taahhüt yaparak tarifeyi ayda 35 TL ücret ile kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda hediye 3 GB internetin alınabilmesi için yapılması gereken işlemler tüm detayları ile aktarılmıştır. Daha detaylı bilgi edinmek için, operatör sayfasını ziyaret edebilir ya da ana sayfamız üzerinde yer alan güncel makaleleri inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top