Mobil11.Net

Türk Telekom Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası

26.03.2021

Türk Telekom olarak telekomünikasyon sektörünün her alanında hizmet veriyoruz. Mobil hizmetlerimiz yanında evde internet taleplerine de cevap veriyoruz.

Türk Telekom Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası

Türk Telekom olarak telekomünikasyon sektörünün her alanında hizmet veriyoruz. Mobil hizmetlerimiz yanında evde internet taleplerine de cevap veriyoruz. Üstelik evde internet hizmetlerimizi yüksek hızda internet avantajı ile buluşturuyoruz. Fibernet ve hibernet seçenekleri ile tercihe sunduğumuz evde internet paketlerimiz ülkemizin her yerinde, en yüksek kalitede, uygun fiyat avantajları ve yüksek AKK ile tercihe sunuluyor.

Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası

Türk Telekom evden internet kampanyamızın detayları şu şekildedir:

  • 24 Mbps hıza sahip, limitsiz fibernet S paketimize aylık 56,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • 50 GB AKK’lı sınırsız M paketimize aylık 62,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • 24 Mbpshıza sahip 100 GB AKK’lı sınırsız fibernet L paketimize aylık 69,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • 35 Mbps hıza sahip XL sınırsız internet paketimize aylık 74,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • 50 Mbps hıza sahip, 200 GB AKK’lı XXL sınırsız internet paketimize aylık 89,90 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Evden İnternet Paketlerimizin Ayrıntıları ve Katılım Kanalları

Sınırsız internet kampanyalarımızdan yararlanabilmek için 24 ay kontrat yapılmalıdır. Eğer kaydınızı online olarak yaptırırsanız ilk faturanızdan itibaren 50 TL indirim kazanırsınız. Üstelik kurulum hizmetlerimiz de ücretsiz verilmektedir. Kampanyamıza katılmak için dilerseniz 444 03 75 müşteri hizmetlerimizden dilerseniz size en yakın Türk Telekom Bayisinden talepte bulunabilirsiniz. Talebinize kısa sürede cevap verilecek, kurulumunuz yapılacaktır. Kampanyalarımızdan dileyen herkes yararlanabilir. İptal ittirmek isterseniz de müşteri hizmetlerimiz veya Web kanalımızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Limitsiz Fibernet Evden İnternet Kampanyası ” nasıl yapılır diyen TT kullanıcıları için, kampanyaya katılım sağlanması için yapılması gereken tüm işlem detaylarını aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir veya ana sayfada yer  alan güncel içerikleri kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Evden Bilgisayardan İnternet Paketleri 2021

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.