Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası 2021

Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası 2021

Birçok kişinin evde ve cepte kullandığı interneti tek faturada toplamak gibi isteği bulunabilmektedir. Bu konuda en başarılı çözümler Türk Telekom’da sunmaktadır. Evde sınırsız ve yüksek hızda internetin kullanılması yanında cepten de bolca dakika ve internet hakkı olan paketler Türk Telekom tarafından sunulmaktadır.

Esnek İnternet Kampanyası

Cep telefonu ve evde internet konusunda tercih dilecek olan en avantajlı ve yüksek hızlı olan esnek internet tarifelerine katılmak için Türk Telekom bayilerine gidilerek başvuruda bulunulması mümkündür. Bunun yanında 444 1 444 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşmekte başvuru yapılmasını sağlamaktadır. Çok ilgi gören bu tarifeler farklı içeriklere ve ücretlere sahip olmaktadır.

  • S paketinde ayılık olarak 35 GB AKK bulunmakta ve limitsiz internet kullanımı yapılmaktadır. Ayrıca her yöne 3000 dakika ve sınırsız mesajlaşma mümkün olmaktadır. Aylık ücreti ise 126,90 TL olmaktadır.
  • M paketinde ise aylık 50 GB AKK bulunmakta ve cepten 6 GB internet kullanımı ile 3000 dakika her yöne kullanım verilmektedir. Bu paket ayda 142,90 TL olmaktadır.
  • L paketinde 24Mbps hızında internet sınırsız olarak verilmektedir. Ayrıca 3000 dakika her yöne konuşma sınırsız sms ve grup içi sınırsız konuşma verilmektedir. Bu tarife aylık 162,90 TL olmaktadır.
  • XL paketinde 100 GB AKK bulunmakta ve sınırsız yüksek hızda internet verilmektedir. Cep telefonu için 5000 dakika konuşma, sınırsız SMS ve 15GB cepten internet kullanım hakkı aylık 178,90 TL karşılığında verilmektedir.

Türk Telekom Esnek İnternet Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top