Türk Telekom Hesaplı 300 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom Hesaplı 300 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom’un cebinizi en az sizler kadar düşünen tarifesi her yön için kullanabileceğiniz 300 dakika ile yine her yön için tercih edebileceğiniz 3000 kısa mesaj avantajı ayağınıza geldi. Yalnızca 9 TL kadar uygun bir fiyat karşılığında elde edebileceğiniz bu paket ile sevdiklerinizle istediğiniz gibi rahatça konuşup mesajlaşabileceksiniz.

Hesaplı 300 Dakika Konuşma Paketi

Bir ay kapsamında geçerli olan hesaplı 300 paketinize erişebilmek için büyük harflerle ve bitişik olarak hesaplı 300 paketinin adını yazıp 5555 e kısa mesaj atabilirsiniz.

Böylece tarafınıza alacağınız bilgilendirme mesajı sonrasında paketiniz cebinizde olacak. Sadece Türk Telekom’un faturasız tarifelerinde yer almanızın bu paketten yararlanmanız için yeterli olacağını da bilmelisiniz.

Hesaplı 300 Paketiyle İlgili Bunları Da Bilmelisiniz!

  • Paketin 9 TL karşılığında tarafınıza tanımlanacağından bahsetmiştik. Zira paket hattını yeni alanlar yahut numarasını taşıyanlar için bu ücret üzerinden hesaplanacaktır. Aksi halde hâlihazırdaki müşteriler bu pakete 15 TL karşılığında sahip olabileceklerdir.
  • Bir aylık kapsam içerisinde kullanılabilecek bu paketin kalan hakları olursa bir ay sonunda sıfırlanacaktır.
  • Otomatik tanımlama özelliği ile paket süresi dolduktan sonra paketi yenilemenize gerek kalmamakta, paket kendiliğinden yenilenebilmektedir.
  • Önceden Türk Telekom’da kayıtlı olan zira numarasını taşıyıp tekrardan geri dönen müşterilerin bu paketten yararlanabilmeleri için aradaki sürenin 90 günü geçmiş olması gerekmektedir.
  • bir kişiye transfer edilemeyen hesaplı 300 paketinden yalnızca Bimcell, Pttcell, Teknosa ve Pocell tarifelerinde bulunan kişiler yararlanamamaktadır.

Türk Telekom Hesaplı 300 Dakika Konuşma Paketi ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top