Türk Telekom Faturasız 1GB Hediye İnternet 2021

Türk Telekom Faturasız 1GB Hediye İnternet 2021
Türk Telekom Faturasız 1GB Hediye İnternet 2021

Uzun süredir Türkiye’de yalın ev interneti olarak hizmet veren Türk Telekom markası cep telefonlarımıza da verdiği internet hizmeti ile bir çok kişiye hediye internet kampanyaları da sunarak mutlu etmeye devam ediyor, 2017 yılında bir çok kampanya sunan Türk Telekom Faturasızlara 1GB Hediye bedava internet kampanyası ile karşımızda.

Faturasız 1GB Hediye İnternet

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları tek seferde yükleyecekleri 30TL karşılığında yedi gün boyunca bu kampanyadan yararlanabileceksiniz 30TL altında yaptığınız yüklemelerde ise bu durum değişmektedir, 30TL altındaki yüklemelerde ise bu durum 24 saat geçerli olacaktır.

30TL yüklemenin ardından yapmanız gereken 1 GB KAZAN yazıp 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır veya telefonunuzdan müşteri hizmetlerini arayıp bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kampanyayı devam ettirmek istemiyorsanız iptal etme işlemleri için IPTAL 1 GB KAZAN yazılıp 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır, veya müşteri hizmetlerine ulaşıp kampanyanın iptali için başvuruda bulunabilirsiniz.

Daha çok bedava hediye internet kampanyalarını takip edip sürekli haberdar olmak için Mobil11 adresini güncel olarak ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız 1GB Hediye İnternet 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here