Türk Telekom Ek Dakika Tarifeleri 2021

Türk Telekom Ek Dakika Tarifeleri 2021

Türk Telekom ek dakika tarifeleri ile yine GSM sektörleri arasında kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Birbirinden farklı cazip uygulamalarla her gün kullanıcı ağını genişletmekte olan Türk Telekom bu günlerde yapmış olduğu bu ek dakika tarifeleri ile de yeni müşterilerini memnun ediyor.

Ek Dakika Tarifeleri 2021

Eğer dakikalarınız size yetmiyor ve ek dakika talebinde bulunuyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. 5555’e kısa mesaj attığınızda veya çağrı merkezimizde iletişime geçtiğinizde size gereken dakikaları anında yükleyeceğiz.

Türk Telekom Ek Dakika Tarifeleri Katılım Şartı Nedir?

Sunmuş olduğumuz ek dakika tarifelerine katılım için ekstra bir şey istemiyoruz. Tek yapmanız gereken Türk Telekom abonesi olmak. Eğer tarifenizden memnun kalmazsanız da çok kolay bir şekilde iptal etmeniz mümkün. 444 1 444 müşteri hizmet hattına telefonu açtığınızda birkaç dakika içerisinde ek dakika talebinizi iptal edebilirsiniz.

Bu kapsamda sunulmuş olan hizmetler aşağıdaki şekildedir:

  • 6 TL karşılığında her yöne 100 dakika kazanacaksınız.
  • Sadece 9 lira karşılığında 250 dakikanın sahibi olabilirsiniz.
  • Eğer daha fazla dakikaya ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken sadece 12 lira ödemek. Bunun karşılığında tam 500 dakika hemen hesabınıza tanımlanmış olacak.
  • Kat kat her yöne tarifesi ile 7 lira ödeyip 100 dakika konuşabiliyorsunuz. Üstelik 100 dakikanız bittiğinde bir 100 dakika daha talep etme hakkınız mahfuz bulunuyor.

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri

Scroll to Top