Türk Telekom Prime İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom Prime İnternet Kampanyaları 2021

Türk Telekom yeni nesil gelişmelerini hızlı sürdürmektedir. Başarısı günden güne artmaktadır. Sektörde yeni yeni ilerlemesine rağmen abone sayısında mükemmel bir artış bulunmaktadır. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ön plana alarak yeniliklerini sürdüren Türk Telekom bu müthiş ilerleyişine devam edeceğe benziyor.

Türk Telekom abonelerine kaliteli hizmet teknolojisi sunar. Hem alt yapı hem de teknolojik gelişmeler için ekonomik ya da zengin içerikli tarifelerinden birisini seçebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok kullanıcı internet paketlerine önem verdiğinden Türk Telekom Prime tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Böylece sınırsız internet keyfini uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Prime İnternet Paketleri

Türk Telekom prime internet paketleri müşterilerine uygun fiyatlarla internet kullanma kolaylığı sunar. Tarifelere sahip olmak için ‘’PRİME 10’’ ya da ‘’PRİME 15 yazarak 5555’e göndermeniz yeterlidir. Ayrıca 444 1 444 müşteri hizmetleriyle de irtibata geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Prime paketlerinden yararlanmak için belirli şartlara sahip olmanız gerekir. Buna göre yeni bir hat alabilirsiniz ya da numaranızı taşıyarak faturalı hattınızla prime paketlerini talep edebilirsiniz.

  • 10 GB İnternet: her yöne 1000 SMS, 1000 dakika ve 10 GB internet hakkı için 59 TL ödemesi yaparsınız. 12 ay boyunca kalma sözünüz vardır.
  • 15 GB internet: 75 TL karşılığında 15 GB internet 1000 SMS ve 1000 dakikaya sahip olursunuz.

Kalan haklarınızı öğrenmek için ‘’KALAN’’ yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Prime İnternet Kampanyaları 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top