Türk Telekom Dönüşüm Festivaline Katılım Kampanyası

Türk Telekom Dönüşüm Festivaline Katılım Kampanyası

Türk Telekomlu abonelerimize avantajlı internet kullanımı sunan kampanyalar hazırlamaya devam ediyoruz. Türk Telekom Dönüşüm Festivaline katılarak siz de bu avantajlı dünyaya hemen adım atabilirsiniz.

Dönüşüm Festivaline Katılım Kampanyası

  • Dönüşüm Festivali kampanyasına online kanallardan, kısa mesaj göndererek, 444 1 444’ü arayıp müşteri temsilcisine katılım bildirimi yaparak ya da Türk Telekom bayilerine başvurarak katılabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan yeni hat almak ya da numara taşımak koşuluyla yararlanabileceğiniz gibi faturalı ya da hazır kartlı mobil tarifelerden geçiş şeklinde de yararlanabilirsiniz. Bunun dışında katılım şartı bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Dönüşen 2 GB tarifesi ile her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ile 2 GB internete aylık 34 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında Dönüşen 4 GB tarifesi ile her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ile 4 GB internete aylık 39 TL ve 12 aylık kalma sözü karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında Dönüşen 6 GB tarifesi ile her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ile 6 GB internete aylık 44 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında Dönüşen 8 GB tarifesi ile her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ile 8 GB internete aylık 49 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Kalan haklarınızı 5555’ten ‘KALAN’ yazarak öğrenebilirsiniz. Taahhüt bitmeden ayrılırsanız yararlanılan indirimlerin son faturaya yansıyacağı bu kampanyadan ayrılmak için web adresini ya da 5555’i kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Dönüşüm Festivaline Katılım Kampanyası ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Türk Telekom Prime İnternet Kampanyaları 2021

Scroll to Top