Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Türk Telekom GSM operatörlüğü sektörüne oldukça hızlı ve başarılı bir giriş yapmayı başaran nadide telekomünikasyon firmalarından bir tanesidir. Firma yılların da getirmiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde bu işin de altından başarı ile kalkmıştır. Yapmış olduğu birçok yenilik ve kampanya sayesinde ise sürekli olarak müşterilerinin beğenisini toplamayı başarmış ve sürekli olarak hizmet kalitesini artırarak yoluna devam etmiştir. Günümüzde ise Türk Telekom Prime aboneliği ile yine birçok ekstra özelliği müşterilerine sunmaktadır. Avantajlı Türk Telekom prime paketlerinden faydalanabilmek için yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • En Yakın Türk Telekom Mağaza ya da bayisine giderek katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • 4441444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz prime tarifesine geçiş yapabilirsiniz.
  • Türk Telekom internet sitesi üzerinden en çok beğendiğiniz avantajlı prime tarifelerinden bir tanesine kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları

Türk Telekom prime avantajlı tariflerimizden yararlanmak için müşterilerimizden hiçbir koşul sorgulamamaktayız. İsteyen her bireysel abonemiz kolaylıkla prime tarifelerimizi kullanabilir. Prime tarifeleri de kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Ayda 39 TL karşılığında 1000 dakika 1000 SMS ve 10 GB internet müşterilerimize sunulmaktadır. Ayda 69 TL ödeyerek her yöne 2000 dakika her yöne sınırsız SMS ve şebeke içi sınırsız dakikaya ek olarak ise 15GB internete sahip olabilirsiniz. Ayda 89 TL karşılığında 20 GB mobil internet, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika ve her yöne sınırsız SMS hakkına sahip olabilirsiniz. Tarifenizden kalan miktarı öğrenmek için ise 5555’e KALAN yazıp SMS atabilirsiniz.

Türk Telekom Prime’la Kat Kat İnternet Kampanyaları ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top