Türk Telekom 3 Ay Hediye 30 GB Kampanyası 2021

Türk Telekom 3 Ay Hediye 30 GB Kampanyası 2021

Türk Telekom Prime Ekstra 25 GB tarifesine geçenler, ilk 3 ay 30 GB hediye internet kazanıyor. Türk Telekom tarafından hazırlanan kampanyada bedava internet dışında; Türk Telekom Bulut, Muud Premium Üyelik ve Tivibu Go Süper Paket avantajları da sunuluyor. 24 ay boyunca bu avantajlar ücretsiz olarak Türk Telekom abonelerine sunuluyor.

 3 Ay Hediye 30 GB Kampanyası

Kampanyaya faturalı hat sahipleri katılabilir. Kampanyaya katılabilecek tarifeler;

  • Prime Ekstra 1 GB, Prime Ekstra 15 GB, Prime Ekstra 20 GB, Prime Ekstra 25 GB
  • Prime Eksper 10 GB, Prime Eksper 15 GB, Prime Eksper 20 GB, Prime Eksper 25 GB

Kampanyaya katılım için, 4.5G uyumlu SIM kart ve cihaz olması gereklidir. Gerekli koşulları sağlayan müşteriler, kampanya kapsamında 3 fatura dönemi geçerli olan ücretsiz ek 30 GB internet kullanabilirler. Koşulları sağlayanlar, PRIME SINIRSIZ yazıp 5555’e göndererek kampanya katılım başvurusu yapabilirler.

Kampanyaya katılmak için başvuru yapanlar, onay mesajının ardından hediye internetlerini kullanabilirler. Hediye internet için kullanım hakkı sona erdikten sonra mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.

  • 30 GB hediye internet kullanım hakkı sona erdikten sonra, aşım ücreti olarak 500 MB kullanım için 12 TL ücret alınır. Aşım ücreti 48 TL’ye ulaştığında internet kullanım hızı da 256 kbps’ye düşürülür.

Prime Ekstra 25 GB Tarifesi

Prime Ekstra 25 GB tarifesine geçen aboneler, 30 GB hediye internet kazanıyor. 30 GB hediye internet dışında kampanya kapsamında abonelere sunulan avantajlar;

  • Muud Premium Üyelik
  • Tivibu Go Süper Paket
  • Türk Telekom Wifi 10 GB ve 20 GB paketleri
  • Türk Telekom Bulut 150 GB

Kampanya ile birlikte sunulan avantajlar, 24 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir.

Prime Eksta tarifesi, aylık 89 TL’den başlayan fiyatlar ile abonelere sunulur. Prie Ekstra 25 GB tarifesi ile aylık 25 GB internet, her yöne 2000 dakika ve her yöne sınırsız SMS kullanım hakkı verilir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Türk Telekom aboneleri kalan internet için INTERNET, SMS hakkı için SMS ve dakika hakkı için SES yazıp 5555’e mesaj göndererek sorgulama yapabilirler. Sorgulama işlemi sonucunda SMS ve dakikalar için 6 saat öncesi, internet kullanımı için de 12 saat öncesine ait kullanım bilgileri görülebilir. Kalan kullanım hakları 9333 ücretsiz aranarak da sorgulanabilir.

Türk Telekom 3 Ay Hediye 30 GB Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda ilgili operatöre ait kampanyaya nasıl katılacağınız ve kampanya katılım koşulları ile ilgili tüm detaylara değindik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketleri 2021

Scroll to Top