Türk Telekom 3 Ay Bedava 500 Dakika ve 1 GB İnternet Kampanyası

500

Ev ya da işyerinde sabit telefon hattı kullanan ya da sabit hat üzerinden gerçekleştirdikleri abonelikle internet kullananlar için Türk Telekom’dan bulunmaz fırsat. Faturalı hatlar için 500 dakika ücretsiz her yöne konuşma, 1GB Türk Telekom bedava internet avantajını kaçırmak istemeyenler hat alarak ya da numaralarını taşıyarak hizmetten faydalanabilecek.  Tabii ki avantajlar bununla da sınırlı değil, yine Türk Telekom ayrıcalığını tercih edenler, 3 fatura dönemine karşılık gelen süre içerisinde hiçbir ücret ödemeyecek. Bu sürenin bitiminden sonra da yine hiçbir sağlayıcının sunamadığı avantajlarla aylık 22 TL sabit ödeme ile taahhüt süresince bu avantajdan yararlanmak mümkün.

3 Ay Bedava 500 Dakika ve 1 GB İnternet Kampanyası

Süre Bu Yılın Sonunda Bitiyor

Türk Telekom tarafından sunulan Türk Telekom bedava internet paketleri ile ilgili uygulamanın Aralık ayının son gününe kadar süreceğini belirten yetkililer, özellikle yaz günlerinde bu avantajlardan istifade etmek isteyen kullanıcıların vakit kaybetmeden müşteri hizmetleri yetkililerine ya da Türk Telekom ofislerine başvurularını yapmaları gerekiyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanılır?

Kampanyadan faydalanmayı düşünenler, halen kullanmakta oldukları servis hizmetinden çıkıp Türk Telekom’a geçiş yaparken belirlenen cayma bedelini ödeyecekleri için, Kullanıcıların sağlanan 3 aylık Türk Telekom bedava internet hizmeti ile bir açıdan bu cayma bedeli Türk Telekom tarafından karşılanmış oluyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler;

  • Taahhüt sözü vererek 12 ay boyunca caymayacaklarını belirtiyorlar
  • DEVFIRSAT yazarak TC kimlik numaraları ile birlikte 5555 numaraya SMS gönderiyorlar,
  • Katılım talebinde bulunmaları ise işlemin son adımını oluşturuyor.

Bunun ardından kısa süre içerisinde işlemler tamamlanarak avantajlı internet hattınızı kullanmaya başlatabileceksiniz. Hemen belirtelim ki bu hizmetin kampanya dışı fiyatı 33 TL üzerinden hesaplanıyor olması, kullanıcıların sağlayacağı faydayı da gözler önüne deriyor.

Türk Telekom 3 Ay Bedava 500 Dakika ve 1 GB İnternet Kampanyası” başlıklı yazımızda yeni kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının yapması gerekenleri detayları ile birlikte anlattık. Detaylı bilgi almak için ana sayfamızı ziyaret edebilir ve yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top