İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri Nasıl Yapılır?

İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri Nasıl Yapılır

Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu red tarifeleri ile her ihtiyacı karşılamayı hedeflemekte ve bu sayede müşterilerinin büyük bir ilgisini kazanmaktadır. Red tarifeleri ise şöyledir;

Vodafone Red Tarifeleri

  • Red 5 isimli tarife taahhüt yapılmaz ise 60 TL, taahhüt yapıldığı takdirde ise 49 TL üzerinden ücretlendirilen bir tarifedir. Tarife içeriğinde ise her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4.5 G hızında 5 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.
  • Red 7 isimli tarife ise taahhütlü olarak 59Tl taahhüt yapılmadan ise 70 TL olacak şekilde ücretlendirilmektedir. Tarife kapsamında ise 7 GB ve ek 3 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra her yöne 1000 dakika ve yine her yöne 1000 SMS kullanım hakkı da müşterilerimize sunulmaktadır.
  • Red 10 isimli avantajlı tarife ise 10 GB internet kullanım hakkının yanı sıra 3 GB ekstra kullanım hakkının müşterilerimize sunulduğu oldukça avantajlı tariflerden bir tanesidir. Tarife kapsamında internet kullanımına ek olarak ise her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS hakkı da tanımlanmaktadır.
  • Red 15 tarifesine geçmek için ise taahhüt yaparak 89 TL ya da taahhüt yapmadan 100 TL ödeyebilirsiniz. Tarife kapsamında 18 GB’a kadar internet hakkı siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
  • Avantajlı red tarifelerinin sonuncusu olan red 20 tarifesi ise 23 GB’a kadar internet kullanım hakkı sunan oldukça avantajlı bir tarifedir. Siz de hiç vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan avantajlı tarifeden faydalanabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri Nasıl Yapılır” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top