Ev hanımlarına özel Ramazan Bereket tarifesi 2021

Ev hanımlarına özel Ramazan Bereket tarifesi 2021

Vodafone, ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörleri arasında teknolojisi ve avantajları öne çıkmaktadır. Gençler, ev hanımlarına ve farklı kesimler için sunulan kampanyaları ile Vodafone her zaman müşterilerini memnun etmektedir. Vodafene tarafından ev hanımları içinde özel kampanya, tarife ve indirimlerde sunulmaktadır. Ev hanımları için sunulan dört adet kampanya ile hem uygun fiyatlı alışverişlere hem hediye kuponlarına hem de avantajlı tarifelerle dikkat çekmektedir. Altın Kulüp Kampanyaları ile ev hanımlarının dikkati çeken Vodafone şu seçenekleri sunmaktadır;

Ramazan Bereket tarifesi 2021

  • Altın Tarifeler; Tüm ev hanımları saat 12:00 ile 16:00 arasında ücretsiz konuşma hakkına sahip olmaktadır. Buna ek olarak sosyal medya için 1 GB’lik hediye pakette sunulmaktadır. Ev hanımlarını ihtiyaçları doğrultusunda dakika, kısa mesaj ve internet şeklinde sunulan paketlerden istediklerini seçebilirler. Bu fırsatlar Altın Fırsat, Altın Mini, Altın Midi, ve Altın Maksi olarak çeşitlendirilmiş bulunmaktadır. Bu kodları kısa mesaj olarak yazarak 7000’e göndererek istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Ramazan Bereket Paketi; Ev hanımları için özel olarak hazırlanan bu paket ile A101 marketlerinden 25 TL’lik alışveriş hakkı kazanacaksınız. Ayrıca üç ay boyunca 1’er GB olmak üzere toplamda 3 GB internet paketi de sunulmaktadır. Bu paket yerine 1000 dakika konuşmayı da seçebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanabilmeniz için A101 marketlerinden 20 TL yükleme yapmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz hediyeyi seçerek 1111’e mesaj atarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Altın Fırsatlar; Kervan, Home Sweet Home ve Kemal Tanca gibi markaların indirimlerini içermektedir.
  • Altın Uygulama ve Servisler; mobil uygulamalar içerisinde bulunan bu fırsatlar ile sizlere özel hediyeler sunulmaktadır.

Ev hanımlarına özel Ramazan Bereket tarifesi 2021” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top