Türk Telekom Yeni Abone 4GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan yeni faturasız hat alanlara dilediği hediye paketini seçme hakkı tanıyan bir kampanya! Şimdi Türk Telekom bünyesine yeni hat alarak katılanlar dilediği hediyeyi seçebilmektedir.

Türk Telekom Yeni Abone 4GB

Bu doğrultuda 4.5G hızında interneti denemek için ilk ay ücretsiz olarak 4GB internet yeni abonelere bedava olarak yükleniyor. Bu sayede 4.5G’nin hızını yakalayan aboneler, hızlı internetin keyfini çıkartıyor.

Hem konuşurum, hem internete girerim hem de SMS atarım diyenler içinse ilk ay ücretsiz olarak her yöne 250 dakika yanında 250 MB internet ve yanında 250 SMS hakkı veriliyor.

Paketi bal 250 paketi olarak tanımlayan Türk Telekom, her iki paketten birini seçenlere anında 40 TL hediye veriyor. Bu sayede Türk Telekom Yeni Abone 4 GB Bedava İnternet Kampanyası abonelerine çok cazip fırsatlar sunuyor.

Türk Telekom Yeni Abone 4GB Bedava İnternet Kampanyası” nasıl yapılır diyen yeni kullanıcılar için bilinmesi gereken detayları anlattık. Farklı paketler ile ilgili bilgi almak için Türk Telekom kategorisini ziyaret edip, en güncel tarifeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here