Türk Telekom Turuncu Medium 5 GB Hediye internet Kampanyası

Türk Telekom Turuncu Medium 5 GB Hediye internet Kampanyası

Türk Telekom, Türkiye’nin en geniş hizmet alanına sahip ve en hızlı internet hizmetini sunan internet hizmet sağlayıcısıdır. Neredeyse tüm Türkiye’de internet hizmeti vermekte olan Türk Telekom özellikle süper hızlı fiber internet ile ilgili çalışmaları devam ettirerek sürekli olarak gelişim göstermektedir.

Turuncu Medium 5 GB Hediye internet

Avantajlı Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom abonelerine sürekli olarak yenilenen kampanyalar ile hem uygun fiyatlı hem de hızlı internet hizmeti sunmaktadır. Bu sayede kullanıcıların internet paketlerinden ve diğer hizmetlerden memnuniyeti günden güne artmaktadır. Türk Telekom bu avantajlı paketlere ek olarak özel abonelerine hediyeler ve indirimler gibi özel avantajlar sunmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu avantajlı paketlerden bir tanesi de Turuncu Medium paketidir. Turuncu medium paketi her kullanıcının ihtiyacı olan hizmetleri yani konuşma, internet ve mesajlaşmayı bir arada sunmaktadır. Paket içeriğinde 750 dakika konuşma, her yöne gönderilebilen 5000 SMS ve 5 GB’lık internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu paket ile cep telefonunuzdan her türlü seçeneği kullanım hakkına sahip olmuş olacaksınız. Turuncu medium paketinden herkesin kullanımına açık bir pakettir. Yani kampanyadan yararlanabilmek için özel bazı şartların sağlanmasına gerek yoktur. Paket ile sunulan haklardan yararlanarak kullanıma başlamak için cep telefonunuzdan  “TURUNCU M” yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya içerisinde size sunulan haklardan 12 ay kalma sözünüz ile 55TL ödeyerek yararlanabilirsiniz. Paketin kontratsız fiyatı ise 65 TL’dir.

Türk Telekom Turuncu Medium 5 GB Hediye internet Kampanyası” başlıklı yazımızda hediye 5 GB internet kampanyasından faydalanmak için yapılması gerekenleri anlattık. Daha detaylı bilgi için operatör sayfasınız ziyaret edebilir ya da sitemiz üzerinden Turuncu Medium kampanyalarını inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Turk Telekom Hediye İnternet

Scroll to Top