Türk Telekom Sinema sever Tivibu internet Kampanyası 2021

Sinemasever Tivibu internet Kampanyası

Türk Telekom başlatmış olduğu kampanyalarla müşterilerine Türk Telekom bedava internet ve benzersiz sinema zevki sunmaktadır. Türk Telekom yapmış olduğu kampanya ile bedava ve sınırsız interneti beğeninize sunmaktadır. Ayrıca birbirinden güzel filmlerle zamanınızın daha kaliteli geçmesini sağlamaktadır. 50 Kırmızı Halı filmi ile ramazanda daha keyifli vakit geçirmek elinizde.

Sinema sever Tivibu internet Kampanyası

Benzersiz sinema keyfi ile birlikte limitsiz fiber internet kampanyalarından kdvdahil fiyat ve evinize kuruluma kadar ücretsiz fırsatlardan yararlanma imkanına sahipsiniz. Kampanyalar sabit telefonu olanlar için, yalın internet tercih edenler için ve internet ile birlikte alo paket tercih edenler için olmak üzere 3’e ayrılıyor. Türk Telekom ayrıcalığı ile bedava internet başvurusunda bulunmak için neler yapılmalıdır sorusuna cevap olması niteliğinde aşağıdaki maddeleri hazırladık

  • Teknik özellikler itibariyle yeterli olan ve altyapısı uygun olan yeni aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
  • Kampanyalardan her abone yalnızca 1 defa faydalanır ve sonrasında istediği kriterlerde başka bir kampanya ayarlanabilir.
  • Kampanya başvurusu için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak yapabilir ve aklınıza takılan sorulara cevap arayabilirsiniz.
  • 6606’ya İnternet yazıp kısa mesaj gönderiniz ve Türk Telekom hemen sizlere ulaşsın.

Bu esnada herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı zaman Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ve Cep merkezlerinden herhangi birini arayabilir ve aklınıza takılan sorularınıza kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Eğer Türk Telekom’un benzersiz dünyasında doyasıya gezmek için tek gereken bizlere ulaşmanızdır.

Türk Telekom Sinema sever Tivibu internet Kampanyası” başlıklı yazımızda gerekli kampanya koşullarının karşılanması ve internet kampanyasından faydalanmak için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi için Turk Telekom Tivibu güncel kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top