Türk Telekom Şampiyon Tarife Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Şampiyon Tarife Nasıl Yapılır

Türk Telekom ile sağlamakta olduğumuz şampiyon tarifesinde tüm taraftar tarifeleriyle 2000 dakika bedava konuşma hakkı bulunmakta ayrıca her yöne daha avantajlı konuşma fırsatı sunulmaktadır. Sağlanmakta olan bu tarifede, bünyesindeki abonelere 20 TL yükleme koşulu ile her yöne 2 dakikası 20 kuruştan görüşme imkânı ve hem de tüm taraftar tarifeleri ile 2000 dakika bedava konuşma avantajı sunulmaktadır. Verilmekte olan fiyatlandırmalara KDV ve ÖİV dâhildir. Sağlanmakta olan bu tarifeler yalnızca yurtiçinde geçerlidir ve KKTC dâhil yurtdışı kullanımlarını kapsamamaktadır.

 Şampiyon Tarife Nasıl Yapılır?

  • Hattınıza kredi kartı ile siteden kolay şekilde TL yükleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom satış noktaları, internet ve mobil telefonlarından hızlı şekilde TL yükleme işlemi yapılmaktadır.
  • Türk Telekom tarafından faturası hat kullanıcılarına özel istenildiği yer ve zamandan TL yüklemeleri için sağlanan sistem ile kolay şekilde TL yüklemesi uygulanabilmektedir.
  • Ücretsiz olarak sunulan 2000 dakika konuşma tarifesi ile faturalı ve faturasız olarak GSMobile, Fenercell, TARAFTAR, TrabzonCell, FC Barcelona, BURSASPORCELL, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir hatlarını arayarak kullanabilme imkânı bulabilirsiniz.
  • Bu tarifeler için yapılan yüklemeler 20 TL’nin altında ise yurtiçinde her yöne fiyatı 46,25 kuruştur.
  • Ayrıca verilen dakikaların bitmesi ve kullanıma devam edilmesi durumunda, belirlenmiş olan özel fiyatlar ile ücretlendirme işlemi uygulanmaktadır. Tek sefer için yapılan yüklemeler 30 gün süresince yurtiçi aramaları için geçerlidir.

Türk Telekom Şampiyon Tarife Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top