Türk Telekom Profesyonel İnternet Tarifeleri 2021

Türk Telekom Profesyonel İnternet Tarifeleri 2021

Bu durumun sebebi ise yine hiç şüphesiz internet kullanımı ile ihtiyaç duyduğumuz her türlü işlemin başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmekte olmamızdır. İnternet üzerinden arama gerçekleştirebilmekte, internet üzerinden kişilere mesaj gönderebilmekteyiz. Bu sebep ile geçmişteki gibi SMS ya da dakika hakları günümüzde önemini yitirmiş, yerini internet haklarına bırakmıştır. İnternet kullanım hakkının müşteriler için öneminin farkında olan Türk Telekom firması sahip olduğu hızlı internet altyapısını daha çok müşterinin kullanabilmesi adına müşterilerine bol kullanım hakkına sahip internet paketleri sunmaktadır. Bu paketlere katılım için Türk Telekom yetkili bayi ziyaret edilebilir ya da SMS yolu ile paketlere katılım sağlayabilirsiniz. Pakete katıldığınız takdirde daha sonra daha avantajlı bir pakete geçiş yapmak için ise paketinizi iptal edebilirsiniz. Avantajlı internet paketlerimizin içerikleri ise şu şekildedir;

Profesyonel İnternet Tarifeleri

  • Ayda 39 TL ödemeniz koşulu ile her yöne 1000 dakika 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkı
  • 12 aylık süre zarfı boyunca yapacağınız taahhütname ile birlikte her yöne 1000 dakika 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkı yalnızca 49 TL karşılığında hattınıza tanımlanacaktır.
  • 12 Aylık taahhütname ile 54 TL ödeyerek aylık her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Profesyonel İnternet Tarifeleri 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top