Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi

Sadece 10 TL kadar uygun bir fiyat eşliğinde bir ay boyunca tarifesi ne olursa olsun hatta isterse de sabit hatlar olsun rahatça konuşabilmek ister misiniz? O halde her yöne kullanabileceğiniz 250 dakikayı tarafınıza sunan paketten sizlere bahsedebiliriz. Yalnızca 10 TL ile bir ay boyunca sevdiklerinizle dakikam yok demeden rahat bir şekilde konuşabileceksiniz. HY250 yazmanız ardından da 5555 e kısa mesaj atmanız paketten yararlanıp bir an önce sevdiklerinizle konuşabilmeniz adına sizlere yardımcı olacaktır.

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika

  • Bireysel faturasız tarifesine sahipseniz ve tabi ki Türk Telekom kullanıcısıysanız 250 dakikalık paketten yararlanabilirsiniz. Yalnız söz konusu faturasız hatlara bu noktada katlayan, ofis, standart tarifeler ve bayi tarifeleri dâhil değildir.
  • 10 TL karşılığında bir ay boyu rahatça konuşabileceğiniz pakette fiyatların Avea tarafından değiştirilme hakkı söz konusu olmaktadır.
  • Bir aylık süre aşıldığında kalan haklarınız olursa bu haklarınız otomatik olarak silinecektir. Yani süre sonunda dakikalarınızın devri söz konusu olmayacaktır.
  • Paket kapsamındaki 250 dakikanızı başkalarına devretmeniz gibi bir şey olamaz. Yani dakikaların transferi olmamaktadır.
  • Paket kullanım süresi dolduysa iptal etmediğiniz sürece paketiniz yeniden tarafınıza tanımlanacaktır.
  • Paketi iptal etmek istediğinizde büyük harflerle iptal yazın boşluk bırakın ve HY250 yazıp 5555 e yollayın. İptal ettiğinizde eğer ki paketinizin süresi dolmamış ve haklarınız duruyorsa onların iptali gibi bir durum olmayacaktır.

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top