Türk Telekom Hediye Sosyal Medya 2 GB Bedava internet

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya 2 GB Bedava internet

Türk Telekom tarafından hazırlanan faturasız kampanyalar için bir yenisi daha eklenerek kullanıma sunuldu. Bu özel kampanya ile bir ilk olarak sadece Whatsapp uygulamasına özel olarak bir internet paketi de sunulmuş oluyor. Daha önce birçok operatör tarafından Facebook Twitter gibi sosyal medya uygulamalarına özel internet paketleri sunulsa da Whatsapp için sunulan bu paket bir ilk olmakta.

Hediye Sosyal Medya 2 GB Bedava internet

Kampanyadan yararlanarak ücretsiz olarak sosyal medya kullanımı için verilecek internetlerden yararlanmak için bazı koşullar bulunmaktadır. Bunlar operatörün internet sitesinde açıkça belirtilen koşullar olmakta ve belirtilen miktarda TL. yükleme bunlardan birisi olmaktadır.

Yapılan kampanyada verilecek olan internetin 1 GB gibi bir kısmı Facebook ve Twitter kullanımı için olmakta ve geriye kalan 1 GB olan kısmı ise Whatsapp uygulaması için kullanılabilir olmaktadır. Bu uygulama sadece faturasız hatlar için geçerli olacağından faturalı hatlara sahip olan müşteriler bu kampayadan yararlanamayacaklardır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Öncelikle bireysel tarifelerden birini kullanan ve Selfy üyesi olmayan kadın hat sahiplerinin bu kampanyadan faydalanması mümkün olabilmektedir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Tarifesinden Nasıl Yararlanılır?

  • Bu kampanya ile katılımcılar 2 GB bedava sosyal medya üzerinde kullanılacak internet kazanırlar.
  • Kampanyaya katılmak için yapılması gereken 5555’e “SOSYAL PAKET” yazılı bir mesaj göndermek gerekmektedir.
  • Bu mesajın yanında her 30 gün içerisinde en az 25 TL ve üzerinde bir yükleme yapılması da gerekmektedir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya 2 GB Bedava internet ” başlıklı yazımızda hediye sosyal medya internetinden faydalanmak için yapılması gereken kampanya katılım koşullarını sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi için selfy uygulamasını kullanabilir ya da operatör web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top