Türk Telekom Hediye 2 Gün

Türk Telekom Hediye 2 Gün Kampanyası 2021

Türk Telekom sunmuş olduğu internet hizmetlerini tüm kullanıcıları denesin diye bedava internet kampanyalarında kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor.

Türk Telekom Hediye 2 Gün Kampanyası

Sosyal medya paketlerinden uygulamalar ile desteklenen erişimlere kadar pek çok alanda internet hizmeti sunan Türk Telekom Avea Hediye 2 Gün Kampanyası haftanın 2 günü cepten hediye internet ile sizlere sunuluyor.

Kampanya dahilindeki hediye internetten faydalanmak için ise yapmanız gereken şey çok basit; telefonunuzun SMS bölümüne HEDIYE 2 GUN yazarak 5555’e göndermeniz yeterli.

Size gelen onay mesajı sonrasında hattınıza yüklenen bedava internet hakkınızı doya doya kullanabileceksiniz. Üstelik bu kampanyadan yıl boyunca yararlanma şansınız olduğunu da unutmayın.

Türk Telekom Hediye 2 Gün Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda hediye 2 gün kazanmak isteyen operatörler için yapılması gerek tüm işlemleri detayları ile birlikte anlattık. Kampanyaların sürekli güncellendiğini unutmayanız. En yeni bilgileri Türk Telekom resmi sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm kampanyalar ana sayfamız üzerinden eş zamanlı olarak paylaşılır.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top