Türk Telekom Fırsat 500 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Fırsat 500 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’a numaranızı taşıyarak yahut yeni hat alarak geldiyseniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sizleri eli boş karşılamayacağımızı bizleri tercih ettiyseniz biliyorsunuzdur. İşte elimiz dolu fırsatlardan birini sizler için bu noktada sunuyoruz. Paketimiz fırsat 500. 500 dakika ile 500 kısa mesajınızı her yöne ister Türk Telekom içi ister Türk Telekom dışı isterseniz de ev iş vb. sabit hatlara kullanabilirsiniz. Bunun için ödemeniz gereken ücret yalnızca 17 TL olacak. Büyük harflerle bitişik biçimde yazacağınız paket ismini 5555 e kısa mesajla ulaştırmanız paketin cihazlarınıza tanımlanması için yetecektir. Bu pakete sahip olmak bu kadar ki kolay…

Fırsat 500 Paketinde Bilinmesi Gereken Ayrıntılar!

  • Fırsat 500 paketindeki kalan haklarınız hakkında bilgi edinmek isterseniz büyük harflerle kalan yazıp boşluk bırakıp yine büyük harflerle bitişik şekilde her yöne 500 yazmanız 5555 e kısa mesajla göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajı attığınızda herhangi bir ücretlendirme ile karşı karşıya kalmayacaksınız.
  • Paketinizin tekrardan yenilenmesini istemezseniz iptal edebilirsiniz. Bunu için büyük harflerle iptal yazmanız ardından boşluk bırakıp bitişik olarak HER YONE 500 yazmanız ve 5555 e yollamanız yeterli olacaktır.
  • Sadece yurtiçini kapsayan pakette bir ay sonunda kullanmadığınız dakika ve kısa mesajlar silinmekte yani bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Sadece yeni müşterilerin faydalanabileceği fırsat 500 paketi üçüncü şahıslara devredilememektedir.
  • Türk Telekom’un paket ücretlerinde değişiklik hakkı söz konudur.

 

Türk Telekom Fırsat 500 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top