Türk Telekom Fatura Sorgulama ve Öğrenme 2021

FATURAM

Türk Telekom fatura sorgulama işlemlerinde sizlere farklı seçenekler sunuyor. Az sonra okuyacağınız iki yöntem faturalı hatlar için geçerlidir. İlk yöntem SMS aracılığıyla uygulanmaktadır.

Türk Telekom Fatura Sorgulama

Güncel borç bilgilerinizi öğrenmek için GUNCEL yazarak 5555’e SMS atabilirsiniz. Sonrasında ise borç bilgilerinizin olduğu mesaj telefonunuza gelecektir. Bu işlem 0.99 TL ücrete tabidir. Ay içerisinde 2 kereden fazla bu yöntemi kullandığınızda ücrete tabi tutulmazsınız.

Bir diğer yöntemse online bilgi alma işlemidir. Türk Telekom sitesinden online işlemlere girdiğinizde telefon numaranızı ve şifrenizi girerek faturanızı görebilir ve dilerseniz ödeyebilirsiniz.

Bunun için istenen telefon şifresine kolay şekilde ulaşmanız mümkün. *952# ifadesini tuşlayarak aradığınızda şifrenize ulaşabilirsiniz.

sorgula

Türk Telekom Fatura Sorgulama ve Öğrenme 2021” işlemleri yapmak isteyen kullanıcılar için gönderilmesi gereken sms ve ulaşılması gereken sayfa detaylarını listeledik. Daha detaylı bilgi için operatör sayfasını ya da ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom İndirimli İnternet Paketleri

Scroll to Top