Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Dakika Paketi

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Dakika Paketi

Türk Telekom’dan ev hanımlarına özel kampanya sadece 15 TL. Her yöne 150 dakika alana gündüz 10:00 ile 15:00 saatleri arasında 2000 dakika konuşma hediyesi bu kampanyada sizlerle buluşuyor. Her yöne 150 dk konuşma ve şebeke içi 2000 dk konuşma hakkı için 2000 yazıp 5555’e göndererek paketinizi 15 TL karşılığında alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Özel Hediyeli Kampanya

Ev hanımlarına özel sunulan kampanyanın geçerlilik süresi 30 gündür. Bu süreden sonra kullanılmayan haklar silinmektedir. Paketin süresi bitmeden tekrar kayıt yaparsanız son satın alınan tarihten itibaren geçerli olmaya devam etmektedir. Paketi iptal etmediğinizde ise her 30 günün sonunda paket otomatik olarak yenilenecektir. Ancak istediğiniz zaman paketi iptal etmeniz mümkün.

Paket yenileme süresinde bakiye yetersiz olursa 29 gün boyunca bakiyenin yeterli olması durumunda paket yenilebilmektedir. Ancak 29 günün sonunda bakiye yetersiz olursa paket iptal olmaktadır. Pakete kayıt yapmak isteyenler SMS atabilir ya da müşteri hizmetlerine başvurabilir. Pakette sunulan dakikalar yurt içi kullanımında geçerli olmaktadır.

Yurt dışı kullanımları pakete dahil dahildir. Paketteki kalan haklarınızı sorgulamak için KALAN 2000 yazarak 5555’e SMS gönderebilir ve ücretsiz olarak paketinizi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca 9333’ü arayarak ya da *122#’yi tuşlayarak da kalan haklarınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL 2000 yazıp 5555’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. İptal işleminin gerçekleşmesi durumunda size SMS ile bilgi gönderilmektedir.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Dakika Paketi” başlıklı yazımızda ev hanımları için 150 Dakika paketi hediye olan tarife detaylarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top