Türk Telekom Ek Haftalık Bedava Konuşma Paketleri 2021

Türk Telekom Ek Haftalık Bedava Konuşma Paketleri

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık Konuşma Paketlerini Müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bu bağlamda çoğu zaman aylık konuşma paketleri yeterli gelmeyebiliyor. Böyle zamanlarda ise Türk Telekom haftalık paketleri devreye sokarak abonelerine oldukça alternatifi bol konuşma seçenekleri sunuyor.

Ek Haftalık Bedava Konuşma Paketleri

Türk Telekom Pakete Ek Haftalık Konuşma Paketlerinin Ayrıntıları

Türk Telekom paketinize ek olarak çok avantajlı haftalık konuşma paketlerini devreye sokarak müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Bu paketler kapsamın farklı özelliklere sahip haftalık paketler müşterilerin kullanımına sunuyor. Bu bağlamda haftalık ek 250 dakika paketlerinden ek 1000 dakika paketlerine kadar pek çok farklı paket seçeneği Türk Telekom müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Bu bağlamda yurt içi her yöne 250 dakikalık konuşma paketi sadece haftalık 4 TL’ye yenileniyor.

Bunun için sadece 5555’e EK250DK yazarak mesaj atmak yeterli oluyor. Üstelik kampanyaya dahil olmak için atılan mesajlar tamamen ücretsiz oluyor. Ayrıca haftalık 500 dakika her yöne paketine; 7 TL karşılığında ulaşmak mümkün oluyor. Kampanyaya dahil olmak için ise; 5555’e EK500DK yazarak SMS atmak yeterli oluyor.

Türk Telekom Haftalık Her Yöne 1000 Dakikalık Konuşma Paketinin Ayrıntıları

Türk Telekom haftalık ek 250 dakika her yöne konuşma paketi ya da haftalık her yöne 500 dakika ek konuşma paketi seçeneklerinin yeterli olmadığı durumları da düşünerek haftalık 1000 dakikalık her yöne konuşma seçeneğini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Bu pakete dahil olmak için ise sadece 5555 numarasına EK1000DK yazarak SMS atmak yeterli geliyor.

Türk Telekom Ek Haftalık Bedava Konuşma Paketleri” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top