Türk Telekom Eğitimcilere Özel Tarifeler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Eğitimcilere Özel Tarifeler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom şirketi, iletişim alanında yeni hizmet vermeye başlamasına rağmen sunmuş oldukları hizmetler ile adından söz ettirmektedir. Kişilere özel hizmet ve kampanyalar sunan dev şirket, bu özellikler sayesinde pek çok müşteriyi kendilerine çekmeyi başarmıştır. Bünyesindeki eğitimci abonelere özel olarak sunulan hizmette SMS, internet ve dakika kampanyaları yapmakta ve bu kampanyaları oldukça özel fiyatlar ile sunmaktadır.

Eğitimcilere Özel Tarifeler

  • Pakete katılmak için eğitimci şartı gereklidir. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan kurum çalışanları, istenilen evraklar ile başvuru yapabilir.
  • Türk Telekom mağazalarına giderek başvuru yapılabilir.
  • 444 1 444 numaralı telefondan ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Çağrı merkezi üzerinden de başvuru hakkı elde edilebilmektedir.
  • Paketinizde kalan kullanım miktarınızı 5555’e KALAN yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Paketinizdeki kullanım hakkınız bittiği takdirde, kısa mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Taahhüttünüz bittiği takdirde standart ücretlendirme yapılmaktadır.

3 GB ve 6 GB olarak sunulan pakete kısa mesaj göndererek de başvuru yapılabilmektedir. 3 GB paket için, EGITIM 3GB ve 6 GB paket için ise EGITIM 6GB yazarak, 5555 numaralı telefona gönderebilirsiniz. 3 GB internet paketini, her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve grup içinde limitsiz konuşmaya 12 aylık taahhüt ile 35 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz. 6 GB pakete ise, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve sınırsız konuşma ile 12 ay taahhüt üzerinden 45 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Eğitimcilere Özel Tarifeler Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Günlük ve Saatlik İnternet Paketleri 2021

Scroll to Top