Türk Telekom Dev 1 GB İnternet Fırsatı Kampanyası

Türk Telekom Dev 1 GB İnternet Fırsatı Kampanyası

Türkiye’deki GSM operatörlerinden yaygın olarak kullanılanlardan bir tanesi de Türk Telekom olmaktadır. Her geçen gün adından sıklıkla söz ettiren Türk Telekom, güncel tarifeleri ve kampanyaları ile abonelerinin yüzünü güldürmektedir. Cazip teklifler ile ilgi çekmeyi başaran Türk Telekom, mobil hat kullanıcılarını ve akıllı telefon ile internet keyfi yaşamak isteyenler için dev fırsatlar sunmaktadır.

Hattını Taşıyanlara Özel Fırsatlar

Operatörlerine faturalı yahut faturasız birçok ayrıcalık sunan GSM şirketi, hattını taşımak isteyenler için de avantajlı tarifeler ve kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle Dev Fırsat Tarifesi gibi tarifeler ile doyasıya internet keyfini sürebilirsiniz. Paketaşımücretivesınırlamaolmadandoyasıyainternetevesosyalmedyayagirmekartıkoldukçakolay hale getirilmiştir.

Cepten İnternet Keyfini Yaşayın

Cepten 1 GB bedava internet kazanmak için ise telefonlarınızın mesaj bölümüne ‘DEVFIRSAT’ yazıp bir boşluk bırakın T.C kimlik numaranızla birlikte 5555’e gönderin ve avantajlı bir dünyanın kapılarını aralayın. Peki bu kampanyaya katılım şartları nelerdir? Öncelikli olarak numaralı taşıma sistemi yahut yeni hat sistemine geçiş yaptığınızda bu kapsam içerisine girmiş olacaksınız.

Dev fırsat seçeneği ile her yöne 500 dakika ve 1 GB cepten internet kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için yalnızca 22 TL’ye 12 ay kalma sözü vermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra doyasıya konuşmak için 3 faturalı dönem boyunca ücretsiz kullanma hakkını elde edebilirsiniz. Bu tarifenin taahhütsüz fiyatı ise 33 TL civarıdır.

İster faturalı olun ister faturasız bedava internet hizmetleri ve zengin içerikler ile size özel avantajlı fırsatları yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Dev 1 GB İnternet Fırsatı Kampanyası” başlıklı yazımızda bedava 1 GB internet kampanyasından faydalanmak isteyenlerin yapması gereken işlemleri anlattık. Daha detaylı bilgi almak için turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top