Türk Telekom Bol Kepçe 3GB Kampanyası 2021

Türk Telekom Bol Kepçe 3GB Kampanyası 2021

Türk Telekom Avea ile birleştiğinden beri her alanda yeniliklerle karşınıza çıkıyor. Önyargıyı yıkmak amacıyla birçok kampanya düzenleyen Türk Telekom internet alanında yenilikleri ve hediyeleri de unutmuyor. İnternet her yerde ve günün her saatinde kullanıldığı için bu konuda kampanyalar düzenlenmese olmuyor. Bol Kepçe 3 GB internet paketi hediyesi de internet kampanyaları arasında en popüler olanlarından birisidir. Şimdi bu kampanyadan faydalanmak için gerekli şartlardan ve yapılacaklardan bahsedelim.

Türk Telekom Bol Kepçe 3GB Kampanyası

  • Bu kampanya mobil hat kullanıcıları için geçerlidir. Yani evinizdeki, iş yerinizdeki modem için kullanılamaz.
  • Farklı tarifeler seçme imkanınız vardır. 3 GB veya 6 GB’tan oluşan paketlerden birini seçebilirsiniz.
  • Tarifelerde yararlanacağınız imkanların hepsi, yani konuşma dakikası, ücretsiz mesajlaşma ve seçtiğiniz pakete göre olacak internet, fiyata dahildir.
  • 3 GB’lık paketin fiyatı 45, 6 GB’lık paketin fiyatı ise 55’tir.
  • Tarife ile birlikte sınırsız SMS hakkına da sahip olabilirsiniz.
  • Bu tarifeyi kullanabilmek için 12 aylık sözleşme imzalamanız gerekmektedir.

Bol Kepçe Tarifesine Geçiş İçin Yapılması Gerekenler

Bu tarifeyi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey BOL 3GB veya BOL 6GB yazarak 5555’e SMS atmaktır. Sonrasında ise Türk Telekom şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet kapasitesinde kalan miktarı öğrenmek için de yine 5555’e SES, SMS veya INTERNET yazabilirsiniz. Ayrıca herhangi birinin kullanım limiti dolduğunda tarifeniz sizlere uyarı mesajı gönderecektir.

Türk Telekom Bol Kepçe 3GB Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top