Türk Telekom Aşımsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Türk Telekom Aşımsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Mobil kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre yeni kampanyalar ve paketler hazırlamada en başarılı firma olmanın gururuyla hizmet vermeye devam eden Türk Telekom olarak mobil platformlara uygun çözümlerimizi vermeye devam ediyoruz. Özellikle gençlerin kullanımı sırasında ortaya çıkan kotalı internetin bitmesi gibi sorunlara çözüm üretmek amacıyla aşımsız paketleri devreye sokarak tüm kullanıcılarımızın internet kullanım haklarını bitirmeleri durumunda bile en uygun fiyatlarla internet kullanımından yararlanmaya devam etmesini sağlıyoruz.

Aşımsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Türk Telekom mobil hattına sahip olan tüm bireysel abonelerin katılabileceği bu kampanyaya katılım Türk Telekom bayileri, web sitesi aracılığıyla ya da istenilen pakete uygun anahtar kelimelerin SMS yoluyla gönderilmesi şeklinde gerçekleşebilmektedir. Türk Telekom Aşımsız İnternet Paketleri dahilinde tüm mobil hat kullanıcılarımız;

  • 1 ay boyunca 500 MB,
  • 1 hafta boyunca 1 GB,
  • 1 gün boyunca 1 GB,
  • 1 ay boyunca 2 GB,

şeklinde kullanılabilecek farklı paket kullanımlarını tercih edebilmektedir. Kullanıcılarımız için bu paketlerden istenen ücretler ise aylık 500 MB için 15 TL, haftalık 1 GB için 9 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra günlük 6 TL ödeme ile bir gün boyunca kullanılabilen 1 GB ve aylık 7 TL ödeme ile de 2 GB internet kullanımına sahip olunabilmektedir. 30 günün sonunda kullanılmayan internet kullanım haklarının hiçbir şekilde ilerleyen aylara devretmediği bu paketlerdeki kullanım bilgilerini kullanıcılarımız 5555’e “KALAN” mesajını göndererek öğrenebilmektedir.

Türk Telekom Aşımsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top