Bedava internet Veren Türk Telekom Uygulamaları 2021

Bedava internet Veren Türk Telekom Uygulamaları 2021

Türk Telekom, ülkemizde iletişim alanında çok farklı sistemler ile hizmet vermekte olan telekomünikasyon firmasıdır. Başta gsm hizmetleri, ev telefonu hizmeti ve internet hizmetleri gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Abonelerine özel pek çok farklı kampanya ve tarife sunmakta olan Türk Telekom bu kampanya ve tarifeler ile sürekli olarak abone sayısını arttırmaktadır. Hem hızlı internet hem kampanya ve tarifeler hem de özel fiyatlar ile müşteri memnuniyeti noktasında olumlu sonuçlar almaktadır.

 İnternet Veren Türk Telekom Uygulamaları

Türk Telekom aboneleri için pek çok farklı tarife ve kampanya sunmakta ve bunlar ile birlikte farklı hediyeler de vermektedir. Günümüzde abonelerin en çok kullandıkları paket içeriği olarak internet görülmektedir. İnternetin yoğun şekilde kullanılması ile birlikte hediye seçenekleri arasında da internet paketleri öne çıkmaktadır. Türk Telekom pek çok farklı kampanya ve tarife ile birlikte bedava internet hediye etmektedir. Bu kampanyaların bazıları şunlardır;

  • Mor Hediye
  • Türk Telekom 10 Gb
  • 2 Kat İnternet
  • Faturasız 1 Gb
  • Selfy

Bu kampanyaların her birinin katılım koşulları ve içerikleri farklılık göstermektedir.

Kampanya Şartları ve Katılım Koşulları

Mor Hediye kampanyası için “MOR HEDİYE” yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom 10 Gb kampanyası içi “HEDİYE 10 GB” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Aynı mesaj numarasına “2 KAT” yazıp göndererek bu kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları mobil uygulama üzerinden TL yükleme yaptıklarında hatlarına internet tanımlaması yapılacaktır. Selfy kullanıcıları içinde gece saatlerinde kullanabilecekleri bedava internet hediye olarak sunulmaktadır.

 

Scroll to Top